29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

KAYAKLA ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ILGAZ’DA BAŞLIYOR

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Oryantiring Federasyonu tarafından Kayakla Oryantiring Türkiye Şampiyonası düzenleniyor. 23–24 Ocak 2021 tarihlerinde Çankırı’nın Ilgaz ilçesi Doruk Mevkii’nde düzenlenecek ve Kayakla Oryantiring dalında ilk defa yapılacak şampiyonaya yaklaşık 250 teknik personel ve sporcu katılması bekleniyor. Ev sahipliğini üstlendikleri organizasyona, desteklerinden dolayı Ilgaz Belediye Başkanlığı ve Oryantiring Federasyonu’na teşekkür eden […]
Genel - 22 Ocak 2021 17:34 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Oryantiring Federasyonu tarafından Kayakla Oryantiring Türkiye Şampiyonası düzenleniyor. 23–24 Ocak 2021 tarihlerinde Çankırı’nın Ilgaz ilçesi Doruk Mevkii’nde düzenlenecek ve Kayakla Oryantiring dalında ilk defa yapılacak şampiyonaya yaklaşık 250 teknik personel ve sporcu katılması bekleniyor.

Ev sahipliğini üstlendikleri organizasyona, desteklerinden dolayı Ilgaz Belediye Başkanlığı ve Oryantiring Federasyonu’na teşekkür eden Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak,  “Çankırı olarak Ilgaz ilçemizde ilk defa Kayakla Oryantiring Şampiyonası gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. İlerleyen dönemlerde Ilgaz ilçemizi Oryantiring alanının merkezi yapmak, markalaştırarak Çankırı turizmine ve kış turizmine katkı sağlamak istiyoruz. Spor, kültür ve turizm konusunda Çankırı’yı temsil noktasında üzerimize düşen görev neyse elimizden gelenin fazlasını yapmanın gayreti ve azmi içerisindeyiz. Bu güzel organizasyonun Çankırı turizmine katkısı olacağını ümit ediyorum ”dedi.

Genel - 17:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.