Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KASTAMONU’DAKİ DEPREM ÇANKIRI’YI DA SALLADI

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre bu sabah 06:37’de Kastamonu merkezli, yerin 1.5 km derinliğinde meydana gelen 4.7 şiddetindeki deprem çevre illerden de hissedildi. Çankırı’da da hissedilen 4.7 şiddetindeki depremle birlikte yarım saat içinde meydana gelen 3 artçı deprem Kastamonu ve Karabük’te vatandaşları sokağa döktü. Kandilli’nin önce 4.9 olarak açıkladığı ancak […]
Çankırı - 12 Şubat 2021 08:24 A A

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre bu sabah 06:37’de Kastamonu merkezli, yerin 1.5 km derinliğinde meydana gelen 4.7 şiddetindeki deprem çevre illerden de hissedildi. Çankırı’da da hissedilen 4.7 şiddetindeki depremle birlikte yarım saat içinde meydana gelen 3 artçı deprem Kastamonu ve Karabük’te vatandaşları sokağa döktü.

Kandilli’nin önce 4.9 olarak açıkladığı ancak sonra da 4.7 olarak güncellediği, AFAD’ın ise 4.5 olarak duyurduğu depremin şiddeti hakkında kurumlar arasındaki uyumsuzluk halk arasında tepkilere neden oluyor.

Çankırı - 08:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.