Açık
  • EURO
  • DOLAR

KASTAMONUDA YENİ DOĞMUŞ BEBEĞİ ÇÖPE ATTILAR

Kastamonu’da bir çöp konteynırında, çöp poşetine sarılmış halde göbek bağı yeni kesilmiş bir bebek bulundu. Bugün akşam saatlerinde meydana gelen olayda bebeği çöpe atan kişi ya da kişiler her yerde aranıyor. kastamonuistiklal.com ‘un haberine göre olay Kastamonu Merkez Kuzeykent mahallesi Karadut sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından […]
Genel - 2 Kasım 2023 23:02 A A

Kastamonu’da bir çöp konteynırında, çöp poşetine sarılmış halde göbek bağı yeni kesilmiş bir bebek bulundu. Bugün akşam saatlerinde meydana gelen olayda bebeği çöpe atan kişi ya da kişiler her yerde aranıyor.

kastamonuistiklal.com ‘un haberine göre olay Kastamonu Merkez Kuzeykent mahallesi Karadut sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından çöp konteynırına olaydan yaklaşık 1 saat önce doğduğu tahmin edilen erkek bebek atıldı. Vatandaşlar, göbek bağı yeni kesilmiş bebeği konteynıra çöp atarken buldular.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri bebeği Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırırken, Polis ekipleri de şüphelileri yakalamak için inceleme başlattı.

Aldığımız bilgilerden bebeğin hayati tehlikesi olmadığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Genel - 23:02 A A
BENZER HABERLER