Açık
  • EURO
  • DOLAR

KASTAMONU’DA ÇÖP KONTEYNIRININ YANINA BIRAKILAN BEBEĞİN ANNESİ BULUNDU

Kastamonu’da çöp konteynırının yanında çöp poşetinin içinde bulunan yeni doğmuş erkek bebek, birtakım sağlık sorunları nedeniyle Ankara’ya sevk edildi. Çöp konteynırının yanında bulunmasının ardından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan bebek, burada yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavisi için aynı gün ambulansla Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne gönderilmişti. Zavallı bebek Ankara’da tedavi […]
Genel - 5 Kasım 2023 16:34 A A

Kastamonu’da çöp konteynırının yanında çöp poşetinin içinde bulunan yeni doğmuş erkek bebek, birtakım sağlık sorunları nedeniyle Ankara’ya sevk edildi. Çöp konteynırının yanında bulunmasının ardından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan bebek, burada yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavisi için aynı gün ambulansla Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne gönderilmişti.

Zavallı bebek Ankara’da tedavi altındayken Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar sonunda yeni doğan bebeği çöp poşetine koyup poşetin ağzını bağlayan ve bu şekilde çöp konteynırının yanına bırakan kişi yakalandı. Mobese görüntüleri ve görgü şahitlerinden aldıkları bilgileri değerlendiren Polis, bebeğin annesi olduğu belirlenen 16 yaşındaki kadını yakaladı.

Şüpheli kadın gözaltına alınırken olay hakkında adli işlem başlatıldı.

Genel - 16:34 A A
BENZER HABERLER