Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KARATEKİN HASTANESİ HAFTA SONUNDA 5 EKİM DAHA YAPTI

Geçtiğimiz aylarda saç ekimi uygulamasına başlayan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, hafta sonunda beş ekim daha gerçekleştirdi. Saç ekimi uygulaması hakkında bilgiler veren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Ş. Deniz Arsan bu hizmet için hastanede bir  merkez hazırlandığını belirterek “İlk ekimimizi geçtiğimiz haftalarda yapmıştık. Ardından hem Çankırı’dan hem de bölgemizdeki şehirlerden yoğun talep almaya […]
Genel - 25 Ocak 2023 20:49 A A

Geçtiğimiz aylarda saç ekimi uygulamasına başlayan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, hafta sonunda beş ekim daha gerçekleştirdi.

Saç ekimi uygulaması hakkında bilgiler veren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Ş. Deniz Arsan bu hizmet için hastanede bir  merkez hazırlandığını belirterek “İlk ekimimizi geçtiğimiz haftalarda yapmıştık. Ardından hem Çankırı’dan hem de bölgemizdeki şehirlerden yoğun talep almaya başladık. Saç ekim uygulaması için yaklaşık yirmi yıllık tecrübeye sahip bir ekip ile çalışıyoruz.  Şuan da güzel bir talep var, hafta sonunda da beş ekim gerçekleştirdik. Dört kişiye saç ekimi, bir kişiye kaş ekimi yapıldı. Saç ve kaşlarında sorun yaşayan kadınlar da görüş almak için geliyor.  Yine Şubat Ayının ilk haftası da ekim yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Saç ekimi işleminin bir paket olarak hazırlandığını ve tüm süreci kapsayacak işlemler için tek fiyat belirlendiğini belirten Arsan, ‘’Bize başvuran hastalarımıza ilk olarak detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Saç ekimi bir süreç olarak işlemeye başlıyor. Poliklinik kontrollerimizin ardından ilk olarak kan tahlillerini yapıyoruz. Tahlillerde sorunlu bir durum yok ise kişinin geçmiş fotoğrafları alın bölgesindeki kasları ve talebi doğrultusunda ekim için şablon hazırlanıyor. Biz FUE yöntemini tercih ediyoruz. Bu yöntem bu alanda en çok tercih edilen yöntem. Kişiden maksimum sayıda saç donesi elde ediliyor ve işlem yapılıyor.  Uygulama sonrasında da gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Üç gün içinde kişiyi yıkama işlemi için çağırıyoruz. Ayrıca paketimizde üç PRP’de mevcut. PRP, ekilen saç köklerini besliyor bu da başarı oranını en yüksek noktaya taşıyor.” dedi.

Saç ekimi konusunda bilgi almak isteyenlerin Cildiye Polikliniğine gelebileceklerini belirten Arsan, Çankırı Özel Karatekin Hastanesinin bu alanda bölge lideri olabileceğini sözlerine ekledi. Hastaneden yapılan açıklamada, saç ekiminin yanı sıra kaş, bıyık ve sakal ekiminin de yapılabildiği aktarıldı.

Genel - 20:49 A A
BENZER HABERLER