13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KARATAŞ MAHALLESİNDE YENİ YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Çankırı Belediyesi Karataş Mahallesi’nde imar planına uygun yeni yol açım çalışmalarına başladı. Çalışmaları devam eden Toprak Baba Sokak’ın Kayabaşı Caddesi ile Şehit Burak Karayel Sokak’a bağlanacağı bildirildi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün ihtiyaçlar doğrultusunda yeni yol açım çalışmaları hızla sürüyor. İmar planları doğrultusunda çalışmalarını yürüten ekipler, Karataş Mahallesi’nde bölge sakinlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Toprak […]
Çankırı - 6 Ekim 2021 19:58 A A

Çankırı Belediyesi Karataş Mahallesi’nde imar planına uygun yeni yol açım çalışmalarına başladı. Çalışmaları devam eden Toprak Baba Sokak’ın Kayabaşı Caddesi ile Şehit Burak Karayel Sokak’a bağlanacağı bildirildi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün ihtiyaçlar doğrultusunda yeni yol açım çalışmaları hızla sürüyor. İmar planları doğrultusunda çalışmalarını yürüten ekipler, Karataş Mahallesi’nde bölge sakinlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Toprak Baba Sokak çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında bölgeye 10 metre genişliğinde yeni yol kazandırılıyor. Kayabaşı Caddesi ile Şehit Burak Karayel Sokak’a bağlanacak yeni yol çalışmasının tamamlanmasının ardından Toprak Baba Sokak’ta alt yapı ve üst yapı asfalt çalışmaları yapılacak.

Çankırı - 19:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.