17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARIMIZ FİDANLARLA UĞURLANDI

Katar’dan Çankırı Sabiha Anne Öğrenci Yurduna yerleştirilerek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yurttaki gözetim süreleri tamamlanan vatandaşlarımız, fidanlarla memleketlerine uğurlandı. Fatih Mahallesi’nde bulunan Çankırı Kredi ve Yurtlar Kurumu Sabiha Anne Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen 163 kişinin yurttan çıkış işlemleri yapıldı. Yurttan tahliye edilenlere Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail Efe […]
Çankırı - 12 Mayıs 2020 14:53 A A

Katar’dan Çankırı Sabiha Anne Öğrenci Yurduna yerleştirilerek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yurttaki gözetim süreleri tamamlanan vatandaşlarımız, fidanlarla memleketlerine uğurlandı.

Fatih Mahallesi’nde bulunan Çankırı Kredi ve Yurtlar Kurumu Sabiha Anne Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen 163 kişinin yurttan çıkış işlemleri yapıldı.

Yurttan tahliye edilenlere Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail Efe ve Yurt Müdürü Murat Çopur tarafından “Çankırı Hatırası” olarak birer çam fidanı hediye edildi. Çankırı’da ağırlanan misafirlerimiz otobüslerle şehrimizden uğurlanarak evlerine gönderildiler.

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, yaptığı açıklamada “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, rehberliğinde ve yine Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun bizlere vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda buradaki hizmetler en güzel şekilde verilmiştir. Aynı zamanda bu hizmetler, hem Afad, hem Kızılay ve bizim işbirliğimizde Sağlık İl Müdürlüğümüzün desteği ve katkılarıyla güzel bir şekilde yürütülmüştür. Şu ana kadar da herhangi bir aksaklık ve herhangi bir sıkıntı yaşanmamıştır.Burada emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Misafirlerimizin evlerine kazasız ve belasız bir şekilde ulaşmaları temennisi ile hayırlı yolculuklar diliyorum ” dedi.

Çankırı - 14:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.