14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KARAMEMİŞ’TEN TEŞEKKÜR

İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş tüm Çankırı’ya teşekkür etti. Karamemiş, seçim faaliyetlerinden rahatsız ettikleri halkımızdan helallik isteyerek başladığı teşekkür açıklamasında Millet İttifakı’ndaki ortaklarından seçim kampanyasında kendilerine destek olanlara, eşi ve ailesinden iktidarı ve muhalefetiyle tüm partilere, Emniyet mensuplarından Basın mensuplarına kadar herkese teşekkürlerini iletti. “Teşekkür ediyorum… Öncelikle, seçim çalışmalarında, kampanyamızda istemeyerek de […]
Genel - 13 Mayıs 2023 14:01 A A

İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş tüm Çankırı’ya teşekkür etti. Karamemiş, seçim faaliyetlerinden rahatsız ettikleri halkımızdan helallik isteyerek başladığı teşekkür açıklamasında Millet İttifakı’ndaki ortaklarından seçim kampanyasında kendilerine destek olanlara, eşi ve ailesinden iktidarı ve muhalefetiyle tüm partilere, Emniyet mensuplarından Basın mensuplarına kadar herkese teşekkürlerini iletti.

Teşekkür ediyorum…

Öncelikle, seçim çalışmalarında, kampanyamızda istemeyerek de olsa rahatsız ettiğimiz vatandaşlarımızdan helallik istiyor, sabırları için teşekkür ediyorum.

Millet ittifakı teşkilatlarında sabahlara kadar sokaklarda emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden bu yana hiç yorulmayan ittifak partilerimizin kadın kolları üyelerine, gençlik kollarındaki yiğit evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren tüm kardeşlerime, Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki kıymetli ekip arkadaşlarımıza, sonsuz teşekkür ediyorum.

Millet İttifakı bileşenleri İl Başkanları, Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Ünver beyefendiye, Deva Partisi İl Başkanı Sude Haydar Karadeniz hanımefendiye, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Galip Ağaoğlu beyefendiye, Demokrat Parti İl Başkanı Şakir Atıcı beyefendiye, İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş beyefendiye, il teşkilatlarına, merkez ilçe ve ilçelerimizin sayın başkanlarına, teşkilatlarına, yönetimlerine, kadın kollarına, gençlik kollarına, üyelerine teşekkür ediyorum.

Beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli aday arkadaşım Oya Yakın hanımefendi başta olmak üzere, aday adayı arkadaşlarıma, kurucu İl Başkanımız’dan bugüne partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına teşekkür ediyorum.

Bizlerin güvenliği için sabırla takip eden kolluk kuvvetlerimizin değerli çalışanlarına, kampanya sürecinde bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bizim yüzümüzden sıkıntıya düşen birileri olduysa helallik diliyoruz.

Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan emektar basın çalışanlarının tamamına teşekkür ediyoruz.

Demokrasi şölenine katkı sunan, AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi, Zafer Partisi, Büyük Birlik Partisi adaylarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyoruz…

Sevgili Eşim Münevver Hanım başta olmak üzere, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize teşekkür ediyorum…

“Çankırı Vekil Görecek” sloganıyla yola çıktığımız bu kutlu davada bu zamana kadar Çankırı’mıza hizmet veren tüm arkadaşlara teşekkür ederken, yeni dönemde yatırımdan, sanayileşmeye, ulaşımdan, sağlığa, turizmden, eğitime, spordan, sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen marka şehir Çankırı için desteklerinize talibiz.

“Çankırı’nın Tarih Yazması” için, Anadolu’nun parlayan yıldızı Çankırı olması için bize destek veren vermeyen tüm hemşerilerime, dua eden, iyiliklerin çoğalmasında bizlere bir adım atan tüm Çankırı’mıza sonsuz teşekkürler.

Genel - 14:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.