reklam
reklam
DOLAR31,2279% 0.07
EURO33,9151% 0.08
STERLIN39,6072% 0.13
FRANG35,4782% -0.12
ALTIN2.037,53% -0,15
BITCOIN1.968.8307.357
reklam

KARAMEMİŞ: “TATLILAR BENDEN ÇAYLAR SİZDEN”

Yayınlanma Tarihi : Google News
KARAMEMİŞ: “TATLILAR BENDEN ÇAYLAR SİZDEN”
reklam

İlçe ziyaretlerinin ardından Çankırı merkezdeki çalışmalarda da ses getiren İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Küçük Sanayi Sitesi’ndeki işletmeleri ziyaret eden İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş, esnaflarla ve çalışanlarla tek tek kucaklaştı.

Güler yüzü ve samimiyetiyle vatandaşların takdirini kazanan Karamamiş’e ilçelerden sonra Çankırı merkezinde de destek çığ gibi büyüyor.
Sanayi Sitesi’ndeki esnaf ve çalışanlarla sohbet eden Karamemiş’e, İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, İYİ Parti Milletvekili aday adayları Fehmi Bölükbaşı, İbrahim Doğu, Kurucu Teşkilat Başkanı Cengiz Aşkın, SKM Başkanı Mustafa Çağlar ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Esnafların talep ve eleştirilerini dinleyen İYİ Parti Çankırı Milletvekili adayı Mehmet Ali Karamemiş esnaflara seçildikten sonra tatlı ile tekrar ziyarete geleceğini ve vatandaşla ve esnafla irtibatını hiçbir zaman koparmayacağını söyledi.

Esnafların mevcut milletvekillerinden şikayetini değerlendiren Karamemiş “Biliyorsunuz benim sloganım Çankırı Vekil görecek. Rahmetli Nevzat Ayaz ve bir iki isim haricinde maalesef Çankırı’mız Vekil görememiş. Seçildikten sonra Çankırı’yı bırakmış kendi şahsi işlerinin, kendi kariyerlerinin peşinde koşmuşlar. Şunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Milletvekilliği nasıl yapılır, halkımıza nasıl hizmet edilir bunu en iyi şekilde göstereceğiz. Ben bir siyasi partinin değil Çankırı’nın Milletvekili olacağım. Seçildikten sonra parti rozetini çıkaracağım. Çankırı’nın Vekili olacağım. Çankırı Vekil görecek. Bunu ispatlayacağım. 14 Mayıs’tan sonra yine geleceğim, her zaman sizlerle birlikte olacağım. Tatlılar benden çaylar sizden, bizim samimiyetimize inanın.” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP