reklam
reklam
DOLAR 31,0224 % 0.04
EURO 33,7113 % 0.32
STERLIN 39,3752 % 0.27
FRANG 35,3089 % 0.15
ALTIN 2.022,09 % 0,19
BITCOIN 1.611.673 -1.118
reklam

KARAMEMİŞ: “BİZİM İŞBİLMEZ VEKİLLER BİR BATMAN SASON’UN KÖY YOLLARINA BAKSIN BİR DE ELDİVAN KÖY YOLLARINA”

Yayınlanma Tarihi : Google News
KARAMEMİŞ: “BİZİM İŞBİLMEZ VEKİLLER BİR BATMAN SASON’UN KÖY YOLLARINA BAKSIN BİR DE ELDİVAN KÖY YOLLARINA”
reklam

Eldivan muhtarları ile bir araya gelen İYİ Parti Milletvekili Adayı Mehmet Ali Karamemiş, ilçeler ve köylerde yolların durumunu Doğu ve Güneydoğu illerinde köy yollarını örnek vererek değerlendirdi. Mevcut vekillere “BİZİM” vurgusunda bulunan Karamemiş, köylerin kronikleşen sorunlarının olduğunu, ilçelerin ve köylerin içlerinin boşaltıldığını söyledi.

Batman’ın Sason ilçesinde köy ve mezralara giden yolun görselini paylaşan İYİ Parti Milletvekili Adayı Karamemiş, şu ifadeleri kullandı;

“Paylaşımda bir yol fotoğrafı göreceksiniz! Batman’ın Sason ilçesinde 20 köy ve 30 mezraya ulaşım bu gördüğünüz yoldan yapılıyor. “BİZİM” iş bilmez vekiller, kendi işlerinin yoğunluğundan Başkent’e bir saat uzaklıktaki ilçe ve köylerde halen yol dahi yapamamış, Doğu illerimizin köylerinde olan neden benim Anadolu’mda, Çankırı’mda yok. Bu makûs talihi değiştireceğiz. Eldivan merkez ve köy muhtarlarımızla buluştuk. Yol, su, imam gibi kronikleşen sorunlarını biliyoruz. Artık tek kişi bile olsa köylerimiz insana değer verilmeyi görecek. Çankırı vekil görecek, Çankırı’mızın köylerine hizmet gidecek.”

reklam

YORUM YAP