21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KURUCUSU VE KARABÜK ESKİ MİLLETVEKİLİ BURHANETTİN UYSAL HAYATINI KAYBETTİ

Karabük Üniversitesi’nin kurucu Rektörü ve 26. Dönem Ak Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal (54), bir ayı aşkın bir süredir mücadele verdiği Koronavirüse yenik düştü. Ankara’da özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde bir aydan fazladır koronavirüs tedavisi gören Uysal bugün hayata veda etti. Karabük halkının çok sevdiği ve “Burhanettin Hoca” lakabıyla bağrına bastığı Prof.Dr.Burhanettin […]
Genel - 3 Mayıs 2021 19:30 A A

Karabük Üniversitesi’nin kurucu Rektörü ve 26. Dönem Ak Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal (54), bir ayı aşkın bir süredir mücadele verdiği Koronavirüse yenik düştü. Ankara’da özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde bir aydan fazladır koronavirüs tedavisi gören Uysal bugün hayata veda etti.

Karabük halkının çok sevdiği ve “Burhanettin Hoca” lakabıyla bağrına bastığı Prof.Dr.Burhanettin Uysal, 1 Nisan Perşembe günü Covid-19 testi pozitif çıkması üzerine bir hafta evde tedavi görmüş, durumunun kötüye gitmesi üzerine de hastaneye kaldırılmıştı.

Karabük Üniversitesi’nin kurucu Rektörü ve 26. Dönem Ak Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın cenazesi bugün ikindi namazının ardından memleketi Konya’nın Ereğli ilçesinde toprağa verildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Genel - 19:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.