Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KADINLARIMIZ ÇANKIRILI ÇOCUKLAR İÇİN İYİLİKTE YARIŞTILAR

Çankırı Çocukları Koruma Derneği’nce düzenlenen Sıra Gecesi Programı, yoğun katılımla gerçekleşti. Programa katılan yaklaşık 600 kişi, sanatçı Mete Tafracı ve Grup Diyar’ın seslendirdiği muhteşem parçalarla adeta coştu. Çankırı ili ve ilçelerinden, siyasi partilerden, STK’lardan, kamu kurumlarından ve iş dünyamızdan oluşan katılımcıların memnuniyetleri yüzlerinden okunuyordu. Çankırı’daki yardıma muhtaç çocuklarımız için kurulan Dernek Yönetimi, düzenledikleri yardım programlarına […]
Çankırı - 5 Aralık 2022 21:47 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği’nce düzenlenen Sıra Gecesi Programı, yoğun katılımla gerçekleşti. Programa katılan yaklaşık 600 kişi, sanatçı Mete Tafracı ve Grup Diyar’ın seslendirdiği muhteşem parçalarla adeta coştu. Çankırı ili ve ilçelerinden, siyasi partilerden, STK’lardan, kamu kurumlarından ve iş dünyamızdan oluşan katılımcıların memnuniyetleri yüzlerinden okunuyordu.

Çankırı’daki yardıma muhtaç çocuklarımız için kurulan Dernek Yönetimi, düzenledikleri yardım programlarına olan ilginin her geçen gün arttığını, bunun da kendilerine bundan sonra düzenleyecekleri programlar için hem güç hem de moral verdiğini söylediler. Programa katılım bedeli olarak alınan 100 TL’nin sembolik bir miktar olduğunu, bu parayla hem yardıma muhtaç çocuklarımıza yardım edildiğini hem de programın düzenlendiğini anlatan Dernek Yönetimi, bu programda misafirlerine çiğ köfte, lavaş, ayran, marul ve tatlı ikram ettiklerini bir dahaki programlarda da bu ikramlarının süreceğini sözlerine eklediler.

Düzenledikleri Sıra Gecesi Programı hakkında bir açıklama yapan Dernek Başkanı Fatma Yıldırım, tüm katılımcılara ve  ayrı ayrı teşekkür ederek başladığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Çankırı Çocukları Koruma Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz sıra gecemiz, büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşti. Sıra gecemize eşlik eden Vali Yardımcımızın eşi Asiye Bayhan’a, İl Emniyet Müdürümüzün eşi Rahşan Delen’e, Garnizon Komutanımızın eşi Tuğba Büyük’e, Belediye Başkanımızın eşi Betül Esen’e, Belediye Başkan Yardımcımızın eşi Eda Onat’a, Belediye Meclis Üyemiz Merve Temeltaş’a, İl Jandarma Komutanımızın eşi Reyyan Genç’e, MHP İl Başkanımızın eşi Aysel Kurt’a, MHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz’a, İYİ Parti İl Başkanının eşi Perihan Akbaş’a, SGK İl Müdürümüz Hicran Çakmakcı’ya, Avrupa Alevi Düşünce Derneği İl Başkanı Aynur Aslan’a, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarımız Cemile Eskisucu’ya, İnci Taneleri Dernek Başkanı Hatice Barak’a, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Kadın Kolları Başkanı Zeliha Yazıcı’ya, Çankırı Diyanet Vakfı Kadın Kolları Başkanımız Meliha hanıma, sanatçımız Mete Tafracı ile Grup Diyar ve ekibine, gecemize iştirak eden değerli Protokole, Sivil Toplum Kuruluşları’nın Kadın Kolları Başkanlarına, özveriyle çalışan üyelerimize, yardımlarından dolayı ise Çankırılı iş insanı Alpay Ünal’a, Karatekin Matbaası Recep Ergip’e, Adıyaman Çiğ Köftecisi Selçuk Gürleyen’e, Uzay Düğün Salonu sahibi Alper beye ve ekibine, Berkin Çiçek sahibi Elvan beye, programımıza katılma nezaketinde bulunan bizleri yalnız bırakmayan değerli Çankırı halkımıza teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

Bu gecemizde bütün kadınlarımız Çankırı Çocukları için buluştular. Derneğimizin çok güzel faaliyetleri oluyor ve bu faaliyetlerde kapımız herkese açık. Her programımız ve faaliyetimiz sonrasında aldığımız teşekkür mesajları moralimizi ve motivasyonumuzu daha da arttırıyor. Bir sonraki programımızda buluşmak üzere. İyilikte yarışanlarımız çok olsun…

Çankırı - 21:47 A A
BENZER HABERLER