29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

KADINLARA YÖNELİK YENİ DÖNEM KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, açtığı kurslar ile yeni sezona giriş yapıyor. Kadınlardan gelen yoğun talepler de değerlendirilerek bilgi ve beceri alanında 20 farklı branşta açılan kurslara kayıtlar, 18 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Kursiyerler, yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda iğne oyası, dekoratif el sanatları, çanta tasarım, örgü, şiş dantel, amugurimi, punch işleme, […]
Çankırı - 15 Eylül 2023 17:20 A A

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, açtığı kurslar ile yeni sezona giriş yapıyor. Kadınlardan gelen yoğun talepler de değerlendirilerek bilgi ve beceri alanında 20 farklı branşta açılan kurslara kayıtlar, 18 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Kursiyerler, yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda iğne oyası, dekoratif el sanatları, çanta tasarım, örgü, şiş dantel, amugurimi, punch işleme, tel kırma, ipek böceği kozası işleme, boncuk işleme, bambu rafya örgücülüğü, takı tasarım, ev tekstili, rattan sepet örgücülüğü, gazeteden geri dönüşüm, ahşap boyama, resim, filografi, Kur’an-ı Kerim ve Arapça kurslarında kendilerini geliştirecek. 2 Ekim’de başlayacak kurslardan ücretsiz olarak faydalanacak kursiyerler, Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen sosyal etkinliklere de katılabilecek.

 

Çankırı - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.