11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE ÜST KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Üst Komisyon Toplantısı Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın Başkanlığında, Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya Valimiz AKTAŞ’ın yanı sıra, Çankırı Barosu Başkanı Erkan KÖROĞLU, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ile diğer komisyon üyeleri katıldı.  Toplantıda […]
Çankırı - 21 Ocak 2020 20:41 A A

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Üst Komisyon Toplantısı Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın Başkanlığında, Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya Valimiz AKTAŞ’ın yanı sıra, Çankırı Barosu Başkanı Erkan KÖROĞLU, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ile diğer komisyon üyeleri katıldı. 
Toplantıda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda alınan tedbirler ve yapılacak çalışmalar hakkında bir sunum yapıldı.
Toplantı, yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

Çankırı - 20:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.