Açık
  • EURO
  • DOLAR

KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir Yürüyüşü” gerçekleştirildi. Çankırı Kucaklama taşı kavşağından başlayarak Karatekin parkına kadar devam eden yürüyüşe Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, […]
Çankırı - 25 Kasım 2019 23:17 A A

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir Yürüyüşü” gerçekleştirildi.
Çankırı Kucaklama taşı kavşağından başlayarak Karatekin parkına kadar devam eden yürüyüşe Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. İsmet KARTAL, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, daire amirleri, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Av. Abdulkadir ÇELİK, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İlhan TEKİN, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan ÇAKIR, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Çankırılı kadınların yürümesiyle başlayan etkinlik Karatekin Parkı’na kadar sürdü. Burada yapılan konuşmaların ardından Vali AKTAŞ ve protokol mensupları tarafından Kadına Şiddete Karşı hazırlanan Halk Sözleşmesine imza atıldı.
Yürüyüş programı diğer etkinliklerin ardından sona erdi.

Çankırı - 23:17 A A
BENZER HABERLER