-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KADIN GİRİŞİMCİLER BİLGİLENDİRİLDİ

Çankırı Belediyesi, “Üreten Kadın Güçlü Çankırı” toplantısı düzenledi. KOSGEB iş birliği ile düzenlenen toplantıda Çankırı’da yaşayan kadın girişimciler bilgilendirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına ekonomik kalkınma ve istihdam içerisinde yer almak isteyen çok sayıda kadın katıldı. KOSGEB İl Müdürü Cengiz Uğur tarafından yapılan girişimcilik destekleri ile ilgili sunumda; kadın […]
Çankırı - 1 Ocak 2022 02:04 A A

Çankırı Belediyesi, “Üreten Kadın Güçlü Çankırı” toplantısı düzenledi. KOSGEB iş birliği ile düzenlenen toplantıda Çankırı’da yaşayan kadın girişimciler bilgilendirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına ekonomik kalkınma ve istihdam içerisinde yer almak isteyen çok sayıda kadın katıldı.

KOSGEB İl Müdürü Cengiz Uğur tarafından yapılan girişimcilik destekleri ile ilgili sunumda; kadın girişimcilere, kendilerine sunulan desteklerden nasıl ve hangi koşullar altında yararlanabilecekleri anlatıldı. Kadın girişimcilerin iş hayatına teşvik edilmesi ve finansal ihtiyaçlarının karşılanmasında verilen destek programları hakkında bilgi verildi.

Çankırı - 02:04 A A
BENZER HABERLER