14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KADIN EĞİTİM KÜLTÜR MERKEZİ KURS KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Çankırı Belediyesinin kadın çalışmaları kapsamında düzenlediği bilgi ve beceri kurslarının yeni dönem kayıtları devam ediyor. Yeni sezonda da Çankırı’da yaşayan kadınların dikkatini çekecek bilgi ve beceri kurslarının eğitimleri 4 Ekim Pazartesi günü başlıyor. Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirerek yeni sezon kurslarını oluşturdu. Kurs kayıtlarını almaya devam […]
Eğitim - 2 Ekim 2021 12:31 A A

Çankırı Belediyesinin kadın çalışmaları kapsamında düzenlediği bilgi ve beceri kurslarının yeni dönem kayıtları devam ediyor. Yeni sezonda da Çankırı’da yaşayan kadınların dikkatini çekecek bilgi ve beceri kurslarının eğitimleri 4 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirerek yeni sezon kurslarını oluşturdu. Kurs kayıtlarını almaya devam eden Merkez, 19 farklı alanda eğitim düzenleyecek. Kurslar arasında Kura’n-ı Kerim, Arapça, örgü, ahşap boyama, resim, iğne oyası, takı tasarımı, şiş dantel, organik oyuncak /amigurumi), kumaş yakma, tel kırma, ev tekstili hazırlama, dekoratif el sanatları, kanvas çanta yapımı, sepet süsleme, ipek böceği kozası, boncuk işleme, filografi, gazeteden geri dönüşüm eğitimleri yer alıyor.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Pandemi döneminde ne zaman açılacağı en çok sorulan yerlerimizden birisi de Kadın Eğitim Kültür Merkezimizdi. Çankırı’da yaşayan hanımefendilerin yeteneklerini keşfetme ve geliştirme imkânlarını buldukları bu mekânımız, sosyalleşmek için de onlara güzel bir fırsat sunuyor. Kurslarımızı ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Eğitim - 12:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.