Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KABLO HIRSIZLARI ILGAZ’DA YAKAYI ELE VERDİ

Ilgaz’da son zamanlarda sık sık meydana gelen kablo hırsızlığı olaylarını araştıran Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yoğun çalışmaları sonuç verdi ve hırsızlık zanlısı şahıs Ilgaz ilçesindeki evinde suç aletleri ve çalınan kablolarla birlikte yakalandı. M.A. isimli şahsın daha önce 1 evden yapılan hırsızlık olayının da zanlısı olduğu öğrenildi. Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “İl […]
Çankırı - 27 Temmuz 2023 16:58 A A

Ilgaz’da son zamanlarda sık sık meydana gelen kablo hırsızlığı olaylarını araştıran Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yoğun çalışmaları sonuç verdi ve hırsızlık zanlısı şahıs Ilgaz ilçesindeki evinde suç aletleri ve çalınan kablolarla birlikte yakalandı. M.A. isimli şahsın daha önce 1 evden yapılan hırsızlık olayının da zanlısı olduğu öğrenildi.

Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“İl Jandarma Komutanlığı unsurları tarafından Ilgaz İlçe J.K.lığı sorumluluk bölgesinde meydana gelen (9) ayrı Haberleşme ve Enerji Nakil Hatlarından Hırsızlık olayı ve (1) Evden Hırsızlık olayı şüphelisi olan M.A. isimli şahıs, 23 Temmuz 2023 günü Ilgaz İlçesindeki evinde hırsızlık malzemeleri ile birlikte yakalanmış olup, adli tahkikata başlanılmıştır.

Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 16:58 A A
BENZER HABERLER