Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçlarını işleyen şüphelilere yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında Korgun ilçesinde 19.03.2021 günü yapılan operasyonda, (S.A), (M.A), (V.İ), (C.D) ve (K.G) isimli (5) şüpheli uyuşturucu madde ticareti yaptığı esnada suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilere ait araçta ve şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda; 1. (781) gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 2. […]
Çankırı - 22 Mart 2021 14:37 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçlarını işleyen şüphelilere yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında Korgun ilçesinde 19.03.2021 günü yapılan operasyonda, (S.A), (M.A), (V.İ), (C.D) ve (K.G) isimli (5) şüpheli uyuşturucu madde ticareti yaptığı esnada suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.

Şüphelilere ait araçta ve şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda;

1. (781) gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai),
2. (1) adet ruhsatsız ve seri numarasız Av Tüfeği ele geçirildi.

İcra edilen operasyonda yakalanan (M.A), (V.İ), (C.D) ve (K.G) isimli şahıslar ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı, (S.A) isimli şüpheli ise sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Çankırı E Tipi Cezaevine teslim edildi.

Çankırı - 14:37 A A
BENZER HABERLER