20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMADAN UYUŞTURUCU KAÇAKÇILARINA BİR DARBE DAHA

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu kaçakçı ve satıcılarına göz açtırmıyor. Jandarma ekipleri dün yaptıkları operasyonda ele geçirilen uyuşturucu haplarından sonra, bu sefer de bir eve yapılan baskında 1.141 adet daha uyuşturucu hapı ele geçirerek bu maddelerle vatandaşlarımızın zehirlenmesine engel olmuşlardır. Konu hakkında Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca yapılan açıklamada şu konulara değinilmiştir: “Çankırı İl Jandarma […]
Çankırı - 21 Nisan 2020 22:24 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu kaçakçı ve satıcılarına göz açtırmıyor. Jandarma ekipleri dün yaptıkları operasyonda ele geçirilen uyuşturucu haplarından sonra, bu sefer de bir eve yapılan baskında 1.141 adet daha uyuşturucu hapı ele geçirerek bu maddelerle vatandaşlarımızın zehirlenmesine engel olmuşlardır.

Konu hakkında Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca yapılan açıklamada şu konulara değinilmiştir:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca, Covid-19 Bulaşıcı hastalığı kapsamında oluşturulan yol kontrol noktasında, 19.04.2020 günü Çankırı-Kastamonu Karayolu üzerinde (3) şahıs ile birlikte ele geçirilen (203) sentetik (Amfetamin) uyuşturucu hap yakalanması olayı ile ilgili derinlemesine yapılan istihbarı çalışma sonucunda yakalanan uyuşturucu hapların, Merkez İlçe sınırları içerisinde bulunan bir köyde ikamet eden M.K. isimli şahıstan temin edildiğinin tespit edilmesi üzerine Adli Makamlardan alınan arama kararına istinaden 20.04.2020 günü bahse konu şahsın evinde Çakıl isimli uyuşturucu madde arama köpeği ile yapılan arama sonucu soba bacası içerisine gizlemiş halde (1.141) adet sentetik (Amfetamin) uyuşturucu hap ele geçirilmiş, olayda ele geçirilen uyuşturucu haplara el konularak olayla ilgili adli işlem başlatılmıştır.
Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 22:24 A A
BENZER HABERLER