20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen bir istihbaratı değerlendirerek yaptıkları operasyonla, İstanbul’dan Çankırı’ya gönderilen bir kargo paketindeki uyuşturucu maddeleri teslim alan üç kişiyi suç üstü yakaladı. Olay hakkında yapılan açıklama şöyle: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce İstanbul ilinden Çankırı iline bir kargo firmasında uyuşturucu madde geleceği […]
Çankırı - 4 Mayıs 2020 17:38 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen bir istihbaratı değerlendirerek yaptıkları operasyonla, İstanbul’dan Çankırı’ya gönderilen bir kargo paketindeki uyuşturucu maddeleri teslim alan üç kişiyi suç üstü yakaladı. Olay hakkında yapılan açıklama şöyle:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce İstanbul ilinden Çankırı iline bir kargo firmasında uyuşturucu madde geleceği ihbarının alınması üzerine kargo firması ve etrafında emniyet tedbirleri alınarak tertipletilmiş olup B.U, H.B ve M.K. isimli şüpheli şahıslar kargo paketini aldığı esnada suçüstü yakalanmışlardır. Kargo paketinde yapılan kontrolde (20) gr Toz esrar, (5) gr Metamfetamin, (5) gr Kubar esrar maddesi ele geçirilmiş, şahısların üzerinde ve aracında yapılan kontrolde ise (2) adet bıçak ele geçirilmiştir. Olayla ilgili şüpheliler gözaltına alınarak adli işlem başlatılmıştır. Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 17:38 A A
BENZER HABERLER