13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMADAN 4.5 KİLOLUK UYUŞTURUCU OPERASYONU

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu imali ve ticareti yapan 7 kişiyi yakaladı.  Tek seferde 4 kilo 400 gram esrar ve muhtelif uyuşturucu madde yakalayan ekipler böylece bir başarıya daha imza attı. Konu hakkında Çankırı Valiliği’nce yapılan açıklama şu şekilde: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca sorumluluk bölgemizde uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti suçu işleyen şahıslara yönelik […]
Çankırı - 30 Ekim 2020 20:43 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu imali ve ticareti yapan 7 kişiyi yakaladı.  Tek seferde 4 kilo 400 gram esrar ve muhtelif uyuşturucu madde yakalayan ekipler böylece bir başarıya daha imza attı. Konu hakkında Çankırı Valiliği’nce yapılan açıklama şu şekilde:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca sorumluluk bölgemizde uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti suçu işleyen şahıslara yönelik yürütülen kararlı mücadele kapsamında 29.10.2020 tarihinde saat 07:00’den itibaren, uyuşturucu madde imal ve ticareti suçlarını işlediği değerlendirilen şüphelilere yönelik olarak 5 adreste 7 şüpheliye yönelik eş zamanlı icra edilen operasyonda; 4.400 gr. esrar, 15 gr. kenevir tohumu, 1 kök kenevir, 3 gr. eroin, 1 adet 5.56 fişek, 1 adet muşta ve 1 adet içme aparatı ele geçirilmiştir. Olayla ilgili yakalanan 6 şüpheli hakkında adli soruşturma başlatılmış, 1 şüpheli ise sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Çankırı Valiliği’nce suç ve suçlularca mücadeleye kararlılıkla devam edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 20:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.