14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Kurulduğu günden beri yurdumuzun dört bir yanında, halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışan Jandarma teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Ulu önder Atatürk’ün deyimiyle “Bir kanun ordusu” olan Jandarma Teşkilatı; esas itibariyle yurdumuzun her köşesinde, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetlerini kullanmalarını temin eder. Bu ana düstur çerçevesinde Türk Milletinin güvenine mazhar olan […]
Çankırı - 13 Haziran 2020 11:22 A A

Kurulduğu günden beri yurdumuzun dört bir yanında, halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışan Jandarma teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Ulu önder Atatürk’ün deyimiyle “Bir kanun ordusu” olan Jandarma Teşkilatı; esas itibariyle yurdumuzun her köşesinde, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetlerini kullanmalarını temin eder. Bu ana düstur çerçevesinde Türk Milletinin güvenine mazhar olan tecrübeli ve fedakâr mensuplarının başarılı çalışmaları ile toplumun huzur ve güvenini sağlamaktadır. 

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.

Hamdi Bilge AKTAŞ
Çankırı Valisi

Çankırı - 11:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.