Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

JANDARMA GENEL KOMUTANI ORG. ARİF ÇETİN ÇANKIRI’YA GELDİ

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi. İlk olarak Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’ı ziyaret eden Orgeneral Çetin, ziyaretinde Valilik Şeref Defterini de imzaladı. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, daha sonra  Vali Abdullah Ayaz ile birlikte İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener’i  ziyaret […]
Çankırı - 21 Ocak 2022 23:21 A A
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi. İlk olarak Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’ı ziyaret eden Orgeneral Çetin, ziyaretinde Valilik Şeref Defterini de imzaladı.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, daha sonra  Vali Abdullah Ayaz ile birlikte İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener’i  ziyaret etti. Ziyarette İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yusuf Mutlu Genç de hazır bulundu.
Orgeneral Arif Çetin ve Vali Ayaz, şehadet yıldönümünde Şehidimiz J. Uzm. Çvş. Yüksel Kapdan için Esentepe Mahallesi’ndeki kabri başında düzenlenen anma törenine katıldı. Törende şehidimiz için Kur’ân-ı Kerim okunarak dualar edildi. Tören sonunda Orgeneral Arif Çetin, şehidimizin babası Abdurrahman Kapdan’a Kur’an-ı Kerim hediye etti.
Törene Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Yusuf Mutlu Genç, İl Müftüsü Bürhan Keleş, Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ve şehidimizin yakınları katıldı.
Orgeneral Arif Çetin ve Valimiz Abdullah Ayaz, son olarak Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük’ü makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Orgeneral Çetin, Tugay Komutanlığı bahçesine fidan dikti.
Çankırı - 23:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.