13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İZCİLERİMİZ BÜLBÜL PINARI MESİRE ALANINDA UYGULAMA EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin hazırlamış olduğu Genç, Yaşlı, Engelli Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında, Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanında İzcilik uygulama eğitimi ve piknik yapıldı.      Eğitimde Kulüp liderlerinden Şahin Gülemoğlu tarafından izciliğin tanımı, izci […]
Çankırı - 14 Temmuz 2021 17:29 A A
      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin hazırlamış olduğu Genç, Yaşlı, Engelli Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında, Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanında İzcilik uygulama eğitimi ve piknik yapıldı.
     Eğitimde Kulüp liderlerinden Şahin Gülemoğlu tarafından izciliğin tanımı, izci andı genel tanımlarının yanında izci selamı, izci tokası ve anlamına yer verildi. Ayrıca çadır kurma teknikleri, tulum, mat kullanımı hakkında bilginin akabinde düğüm, çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenlendi. Yapılan yarışmalarda birincilere çeşitli hediyeler takdim edildi.
      Program sonrasında gençlerimiz izcilik eğitimi ve piknikten çok memnun oldukları ifade ederek yapılan faaliyetten dolayı başta SerGenç yetkilileri olmak üzere projeyi finanse eden Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür ettiler. Kulüp yetkilileri de katkılarından dolayı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ettiler.
Çankırı - 17:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.