Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“İYİLİK KANIMIZDA VAR” KAN BAĞIŞ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

      Kızılay, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından #İyilikKanımızdaVar sloganıyla başlatılan kan bağışı kampanyasına, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi de kan vererek destek verdi.       İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün de katıldığı kan verme kampanyasına, İlimiz İmam Hatip […]
Çankırı - 14 Ocak 2021 22:25 A A

      Kızılay, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından #İyilikKanımızdaVar sloganıyla başlatılan kan bağışı kampanyasına, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi de kan vererek destek verdi.

      İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün de katıldığı kan verme kampanyasına, İlimiz İmam Hatip Okulları kan bağışlarıyla destek oldular. Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ve personelleri de kan bağışlayarak vatandaşlık görevlerini yerine getirdiler.

      Yetkililer kan verme kampanyasının devam ettiğini, Kızılay kan alma aracının 13-14-15 Ocak tarihlerinde Yunus AVM önünde gönüllüleri bekleyeceğini ifade ettiler.

Çankırı - 22:25 A A
BENZER HABERLER