Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İYİ PARTİ İLÇE KONGRELERİ VE ESNAF ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

İYİ Parti İl Başkanlığı olarak 26 Ekim 2022 tarihinde Yapraklı İlçemiz ile başlayan İlçe kongremiz, 28 Ekim 2022 tarihinde Eldivan’da, 29 Ekim 2022 tarihinde Korgun’da, 30 Ekim 2022 tarihinde Kızılırmak İlçe kongrelerimizle devam etti. 4 İlçemizde kongrelerimizi tamamladık. Ay sonuna kadar diğer 7 ilçemizde ve Merkez ilçemizde kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Partimiz Merkez İlçe dahil tüm ilçelerde […]
Genel - 3 Kasım 2022 12:07 A A

İYİ Parti İl Başkanlığı olarak 26 Ekim 2022 tarihinde Yapraklı İlçemiz ile başlayan İlçe kongremiz, 28 Ekim 2022 tarihinde Eldivan’da, 29 Ekim 2022 tarihinde Korgun’da, 30 Ekim 2022 tarihinde Kızılırmak İlçe kongrelerimizle devam etti.

4 İlçemizde kongrelerimizi tamamladık. Ay sonuna kadar diğer 7 ilçemizde ve Merkez ilçemizde kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Partimiz Merkez İlçe dahil tüm ilçelerde teşkilatlarımız kongrelerini tamamlamış olacaktır. İlçe  kongrelerimize ve esnaf ziyaretlerimize teveccüh gösteren tüm gönül dostlarımıza, teşkilatımızın tüm İlçe Başkanlarına, Divan Kurulu üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimize, gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatımız Çerkeş İlçe Başkanlığımız ve Kurşunlu ilçe başkanlığımız organizesi ile bu ilçelerimizde İstanbul Milletvekilimiz Yavuz Ağıralioğlu ile esnaf ve STK ziyaretlerinde bulunduk, sorunlarını öneri ve taleplerini dinledik. Milletvekilimiz ülke gündemi ve yönetim savrulması hakkında vatandaşlarımızla istişare etti, partimizin çözüm önerilerini anlattı.  Çerkeş ve Kurşunlu ilçemizde bizlere büyük teveccüh gösteren tüm hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kongrelerimizi tamamlayıp iktidar yürüyüşümüzü daha emin adımlarla sürdüreceğiz, güneşin doğuşuna az kaldı. “Millet Bizi Çağırıyor” milletimizle beraberiz, Genel Başkanımız Meral Akşener’e güveniyoruz, milletimizin teveccühüne güveniyoruz. İyilerin iktidarında biz bu ülkeyi adaletle liyakatle yöneteceğiz.

Evet sorunlar çok, biraz sabır, Az Kaldı.

Teşekkür ederim.

 

Aydın AKBAŞ

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı

Genel - 12:07 A A
BENZER HABERLER