-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İYİ PARTİ İL BAŞKANI AKBAŞ’TAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ile kutlama mesajı yayımladı. Başkan Akbaş, gazetecilik mesleğinin özveri istediğini belirterek şunları kaydetti: “Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek ve en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan […]
Genel - 9 Ocak 2023 14:27 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ile kutlama mesajı yayımladı. Başkan Akbaş, gazetecilik mesleğinin özveri istediğini belirterek şunları kaydetti:

“Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek ve en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan gazetecilik, kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının işleyişine ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. Bu duygu düşüncelerle Yazılı ve görsel basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, meslek hayatlarında başarılarının devamını dilerim.”

Genel - 14:27 A A
BENZER HABERLER