29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İTFAİYENİN KEDİ KURTARMA OPERASYONU

Çankırı Belediyesi İtfaiye ekipleri, vatandaşlarda gelen ihbar üzerine bir apartmanın dördüncü kat balkonunda mahsur kalan kediyi kurtardı.   Çankırı TOKİ Tuzlu Bağları mevkiinde bir apartmanın balkonuna çıkan kedi, ev sahibinin de evde olmaması sebebi ile balkonda mahsur kaldı. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri, kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. İtfaiye aracının merdiveni uzatılarak yapılan […]
Çankırı - 20 Nisan 2020 19:57 A A

Çankırı Belediyesi İtfaiye ekipleri, vatandaşlarda gelen ihbar üzerine bir apartmanın dördüncü kat balkonunda mahsur kalan kediyi kurtardı.  

Çankırı TOKİ Tuzlu Bağları mevkiinde bir apartmanın balkonuna çıkan kedi, ev sahibinin de evde olmaması sebebi ile balkonda mahsur kaldı. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri, kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. İtfaiye aracının merdiveni uzatılarak yapılan kurtarma çalışmasını apartman sakinleri de izledi. Korkan kedi, sakinleştirildikten sonra ekiplerce kontrollü bir şekilde aşağıya indirildi. Kedinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Çankırı - 19:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.