Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İSTİKLÂL İÇİN BİRLİK, İSTİKBÂL İÇİN DİRLİK…

8 Kasım Pazar günkü MHP 13. Olağan Kongresi’nde yapılan seçimde İl Başkanı seçilen emekli öğretmen Ahmet Kurt, bugün mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturdu. MHP İl Başkanlığı’nda yapılan devir teslim töreninde eski başkan Hasan Çakır’dan görevi devralan Ahmet Kurt, Çakır’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Yeni İl Başkanı Ahmet Kurt, Merkez İlçe Başkanı Mahmut […]
Çankırı - 12 Kasım 2020 23:51 A A

8 Kasım Pazar günkü MHP 13. Olağan Kongresi’nde yapılan seçimde İl Başkanı seçilen emekli öğretmen Ahmet Kurt, bugün mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturdu. MHP İl Başkanlığı’nda yapılan devir teslim töreninde eski başkan Hasan Çakır’dan görevi devralan Ahmet Kurt, Çakır’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yeni İl Başkanı Ahmet Kurt, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı törende konuşan eski İl Başkanı Hasan Çakır, helâllik isteyerek başladığı konuşmasında yeni İl Başkanı Ahmet Kurt’a başarılar diledi. Çankırı’da birlik ve beraberlik içinde il ve 3 ilçe belediyesini aldıklarını da belirten Çakır, “38 bin kilometre yol kat etmek suretiyle tüm köylerimizi ve mahallelerimizi gezdik. Bundan sonra buraların tekrar tekrar gezilmesi ve vatandaşların sorunlarının dinlenerek gerekenlerin yapılması bizden sonraki yönetimin görevidir” dedi.

Çakır’ın ardından söz alan yeni İl Başkanı Ahmet Kurt ise Hasan Çakır’ı bundan sonra da yanlarında görmek istediklerini belirterek “İnşallah Allah bizi utandırmaz, niyetimiz halis muhlistir. Yönetim Kurulumuzla birlikte davamızı en iyi şekilde temsil edip daha yukarılara taşımaya çalışacağız. Allah doğru yoldan ayırmasın” dedi.

Ahmet Kurt yaptığı sosyal medya paylaşımında Çankırı halkına şöyle seslendi:

“İstiklâl için birlik..
İstikbâl için dirlik..
Kazanan Türkiye olacak..
Kazanan Çankırı olacak..
      Sayın Genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin himayelerinde, MHP teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Semih Yalçın’ın koordineleriyle 08. Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen MHP İl kongresi sonucuna göre, Merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatamızı aldık. Parti binamızda seçilen Yönetim Kurulu üyelerimizle bir araya gelerek, önceki dönem İl Başkanımız Sayın Hasan Çakır’dan karşılıklı iyi dilek ve temennilerle görevi devraldık. Kendisine ve ekibine yaptığı tüm hizmetler için teşekkür ederiz. Yeni yönetimimizin milletimize, devletimize, partimize ve Çankırı’mıza hayırlar ve başarılar getirmesini temenni ederim.
      İnsana şahsiyet, itibar, onur, şeref, güvenilirlik ve daha bir çok erdem katan, içinde Allah rızası barındıran kutlu bir deryadır/dergâhtır ÜLKÜCÜ HAREKET..!
      Allah (cc.) cümlemize bu Davaya vefalı bir şekilde, lekesiz lâyık olmayı nasip etsin..! Birliğimiz daim olsun inşallah..
Ahmet Kurt
MHP İl Başkanı”
Çankırı - 23:51 A A
BENZER HABERLER