21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

IRMAK: “TÜRKİYE’DE BULUNMAYAN İLACI ÇANKIRI’DAKİ HASTAYA ULAŞTIRDIK”

Çankırı sevdalısı ve her daim Çankırı’ya hizmeti kendisine görev olarak addetmiş olan Çankırılı Bürokrat Ercan Irmak Çankırı’da yaşayan ve ilaçları Türkiye’de bulunmayan bir hastamız için hayati önem taşıyan ilaçlarını, ilaç firması yetkilisi ile görüşerek kısa sürede yurtdışından temin etmiştir. Yurtdışından gelen ilaçları Ankara’da bizzat teslim alarak Çankırı’da tedavisi devam eden hastaya getiren Ercan Irmak, ilaçları […]
Çankırı - 26 Ekim 2020 12:43 A A

Çankırı sevdalısı ve her daim Çankırı’ya hizmeti kendisine görev olarak addetmiş olan Çankırılı Bürokrat Ercan Irmak Çankırı’da yaşayan ve ilaçları Türkiye’de bulunmayan bir hastamız için hayati önem taşıyan ilaçlarını, ilaç firması yetkilisi ile görüşerek kısa sürede yurtdışından temin etmiştir. Yurtdışından gelen ilaçları Ankara’da bizzat teslim alarak Çankırı’da tedavisi devam eden hastaya getiren Ercan Irmak, ilaçları aileye ücretsiz olarak teslim etmiştir.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Irmak “Çankırı’nın yetiştirmiş olduğu bir bürokrat olarak Çankırı’mıza ve Çankırı halkımıza hizmet edebiliyorsak ne mutlu bizlere. Biz bu hizmetlerimizi yaparken halkımıza faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere.” diyerek Çankırı’ya ve Çankırı halkına olan sevdasını dile getirdi. Irmak şöyle devam etti:

“Peygamber efendimiz buyuruyor ki; İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Biz üzerimize düşen her sorumluluğa Elhamdulillah talibiz. Bu uğurda da milletimize, halkımıza faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Halkımızın isteği, dileği bizim için baş üstündedir. Ülkemizde bulunmayan bu ilacı yoğun uğraşlarım sonucu hastamız ile buluşturmuş olmanın huzurunu yaşıyorum. Şunu da ifade etmek isterim ki herhangi bir sıkıntısı derdi olan halkımız bana yedi yirmidört ulaşabilir, benim kapım herkese açık inşallah…”

Çankırı - 12:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.