reklam
reklam
DOLAR31,5602% 0.61
EURO34,3367% 0.83
STERLIN40,1322% 0.96
FRANG35,7018% 0.52
ALTIN2.150,84% 2,37
BITCOIN2.115.0006.592
reklam

İNSAN YAŞI KAÇ OLURSA OLSUN ANNESİNİN ŞEFKATİNİ ARAR DUASINI ALMAK İSTER

Yayınlanma Tarihi : Google News
İNSAN YAŞI KAÇ OLURSA OLSUN ANNESİNİN ŞEFKATİNİ ARAR DUASINI ALMAK İSTER
reklam

Dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatımızın her anında bizler için sınırsız fedakarlıklarda bulunan, cennetin ayakları altında olduğu müjdelenen en değerli varlıklarımız annelerimizin “Anneler Günü”nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimiz, sevgi ve şefkatleriyle acılarımızı hafifletip hüzünlerimizi sevince dönüştüren, mutluluklarımızı artıran meleklerimizdir. İlk öğretmenlerimiz olarak iyilik, ahlak, erdem, sevgi gibi bütün duygu ve düşüncelerimizin temellerini doğduğumuz andan itibaren atarlar. Aile hayatının birleştirici unsuru olan anneler, toplumun da mimarlarıdır. Bu sebeple milletimizin istikbali ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde çok büyük öneme haizdirler.

İnsan yaşı kaç olursa olsun annesinin şefkatini arar, duasını almak ister. Çünkü hayatımız boyunca en önemli güç kaynaklarımızdan biri de annelerimizin hayır dualarıdır. Evlatlarının geleceğini kurabilmek için varını yoğunu ortaya koyan annelerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz.

 Annelerimize duyduğumuz sevgi ve saygıyı bir güne sığdırmak mümkün değildir ancak bu özel gün, onların gönüllerini hoş edebilmemiz için bir vesiledir. Başımızın tacı annelerimizi mutlu etmek, sevgi ve saygımızla onlara layık evlatlar olmak asli görevimizdir. Annelerimizin kıymetini bilen nesillerin yetişmesi temennisi ile, her biri birer fedakârlık timsali olan aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öpüyor; sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.

Abdullah AYAZ

Çankırı Valisi

reklam

YORUM YAP