13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İNGİLTERE BOKS MİLLİ TAKIMI ÇAKÜ’DE

Türkiye Boks Milli Takımı ile birlikte Avrupa ve Dünya Kota Müsabakaları hazırlıklarına Çankırı`da devam eden İngiltere Boks Milli Takımı`nın Başantrenörü Lee Pullen’den antrenmanların bir bölümünü gerçekleştirdikleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kompleksi’ne övgü dolu sözler geldi. Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 Pandemisi nedeniyle 2021 yılına ertelenen “2020 Tokyo Olimpiyatları” için düzenlenecek olan Avrupa ve Dünya […]
Çankırı - 21 Eylül 2020 18:53 A A

Türkiye Boks Milli Takımı ile birlikte Avrupa ve Dünya Kota Müsabakaları hazırlıklarına Çankırı`da devam eden İngiltere Boks Milli Takımı`nın Başantrenörü Lee Pullen’den antrenmanların bir bölümünü gerçekleştirdikleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kompleksi’ne övgü dolu sözler geldi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 Pandemisi nedeniyle 2021 yılına ertelenen “2020 Tokyo Olimpiyatları” için düzenlenecek olan Avrupa ve Dünya Kota Müsabakalarına Türkiye Boks Milli Takımı ile birlikte Çankırı’da hazırlanan İngiltere Boks Milli Takımı, 16’sı boksör olmak üzere toplamda 23 kişilik ekiple antrenmanların bir bölümünü Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştiriyor. Antrenmanların oldukça verimli geçtiğini ifade eden İngiltere Boks Milli Takımı Başantrenörü Lee Pullen “Öncelikle Türkiye Boks Milli Takımı’na ve Üniversiteye tesislerini kullanmamıza izin verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Üniversitenin Tesisleri bizi oldukça şaşırttı. Çünkü son derece üst düzey ve çok iyi tesisler. Burada harika zaman geçirdik. Bize ayrılan tüm odalar ve ekipmanlardan yararlandık. Ayrıca, misafirperverliğiniz için de çok minnettarız.” dedi.

Çankırı - 18:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.