reklam
reklam
DOLAR 31,0224 % 0.04
EURO 33,7113 % 0.32
STERLIN 39,3752 % 0.27
FRANG 35,3089 % 0.15
ALTIN 2.022,09 % 0,19
BITCOIN 1.611.673 -1.118
reklam

İNGİLİZCE DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU “DİYALEKT” HİZMETE AÇILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
İNGİLİZCE DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU “DİYALEKT” HİZMETE AÇILDI
reklam

Millî Eğitim Bakanlığınca her yaş ve seviyedeki kullanıcının İngilizce öğrenme süreçlerini eğlenceli bir şekilde kolaylaştırmak için seçkin dil uzmanları tarafından tasarlanan “Diyalekt” adlı İngilizce dijital eğitim platformu erişime açıldı.

İngilizce platformu Diyalekt’in tanıtım programında Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, üç dilde seferberlik ilan ettiklerini vurgulayarak, “Bir: Türkçe çünkü Türkçeyi bilmediğiniz zaman başka bir dili öğrenmeniz mümkün değil. İkincisi İngilizce, yabancı dil. Üçüncüsü matematik çünkü biz matematiğe bir ders olarak değil bir dil olarak bakıyoruz. Öğrencilerimizin hayatla rasyonel ilişki kurabilmesi için aracı olan bir dil.” dedi.

Öğretmen ve öğrencilerin yabancı dilde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini daha üst seviyelere taşımalarına yardımcı olmayı hedefleyen Diyalekt uygulaması çocuklar ve yetişkinler için farklı doküman, test ve uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Seçkin dil uzmanları tarafından geliştirilen DİYALEKT ve DİYALEKT KIDS, her yaş ve seviyedeki kullanıcıların İngilizce öğrenme süreçlerini eğlenceli bir şekilde kolaylaştırmak üzere tasarlanmış web ve mobil tabanlı zengin içerikler sunmakta.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar İngilizce öğrenimini ücretsiz bir şekilde sağlayan DİYALEKT ve DİYALEKT KIDS’e tüm vatandaşlarımız EBA ya da e-Devlet şifreleriyle erişim sağlayabilirler.

Diyalekt uygulamasına bilgisayardan ulaşmak için TIKLAYINIZ

Diyalekt uygulamasına ANDROİD cihazlardan ulaşım için TIKLAYINIZ

Diyalekt uygulamasına IOS cihazlardan ulaşım için TIKLAYINIZ

reklam

YORUM YAP