15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

      Çankırı Belediyesi,  yeni yol açım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince şehrin farklı noktalarında eş güdümlü süren çalışmalar kapsamında imar planına göre yeni açılan yollar ile şehrin ulaşım ağını rahatlatırken sağlıklı bir yapılaşma için çalıştıklarını ifade etti. Alt ve üst yapı çalışmalarını vatandaşların taleplerini de karşılayacak şekilde […]
Çankırı - 23 Ekim 2020 15:56 A A

      Çankırı Belediyesi,  yeni yol açım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince şehrin farklı noktalarında eş güdümlü süren çalışmalar kapsamında imar planına göre yeni açılan yollar ile şehrin ulaşım ağını rahatlatırken sağlıklı bir yapılaşma için çalıştıklarını ifade etti.

Alt ve üst yapı çalışmalarını vatandaşların taleplerini de karşılayacak şekilde yürüten Çankırı Belediyesi, Kırkevler Mahallesi Küme Evleri mevkiinde imar uygulaması yeni tamamlanan yolların açım çalışmalarına başladı. Bölgede toplamda bir km’lik yolun stabilize dolgu çalışması tamamlanırken alanda yapılacak alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol kaplama çalışması gerçekleştirilecek.

Fatih Mahallesi Salihler Caddesi Albayrak Sokak’ta ise yeni yerleşim alanlarında imar yolları açılıyor. Çalışmalar kapsamında; Salihler Caddesi ile Acıçay arasında kalan imar yollarının açılma çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatılan yol dolgu çalışmaları ile 2020 yılı içerisinde bölgede 2 km’lik yol açım çalışmasının yapılması hedefleniyor.

Çankırı - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.