-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İLİMİZE LOJİSTİK CEP DEPO KURULDU

İçişleri Bakanlığına bağlı AFAD Başkanlığı tarafından, afet ve acil durumlar sonrasında oluşabilecek ihtiyaçların daha hızlı bir şekilde giderilebilmesi için Çankırı-Ankara karayolu üzerine “ Cep Depo “ yapılmıştır. 23 Ekim Çarşamba günü 10 adet konteynır AFAD Başkanlık yetkililerinden alınarak depoya konulmuştur. Konteynırların teslimi sırasında depo alanında bulunan Çankırı AFAD İl Müdürü Hasan Sait KORKUTATA; “ Yapılan […]
Çankırı - 25 Ekim 2019 22:30 A A

İçişleri Bakanlığına bağlı AFAD Başkanlığı tarafından, afet ve acil durumlar sonrasında oluşabilecek ihtiyaçların daha hızlı bir şekilde giderilebilmesi için Çankırı-Ankara karayolu üzerine “ Cep Depo “ yapılmıştır. 23 Ekim Çarşamba günü 10 adet konteynır AFAD Başkanlık yetkililerinden alınarak depoya konulmuştur.

Konteynırların teslimi sırasında depo alanında bulunan Çankırı AFAD İl Müdürü Hasan Sait KORKUTATA; “ Yapılan bu Cep Depo ile herhangi bir afet sonrasında halkımızın ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vereceğimiz için AFAD ailesi olarak çok mutluyuz, Allah Çankırı’yı ve ülkemizi afetin her türlüsünden korusun “ dedi.

Çankırı Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak Çankırıya hayırlı olmasını dileriz.

Çankırı - 22:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.