13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İLİMİZDE 28.172 ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI

Çankırı genelinde öğrenim gören 28 bin yüz yetmiş iki öğrenci, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması ile karne heyecanı yaşadı.  Vali Yardımcımız Abdullah ASLANER ve protokol üyeleri de öğrencilere karnelerini dağıtarak, öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oldular. Çankırı Yunus Emre Ortaokulu’ nda karne dağıtan Vali Yardımcımız ASLANER’ e, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. […]
Çankırı - 17 Ocak 2020 20:20 A A

Çankırı genelinde öğrenim gören 28 bin yüz yetmiş iki öğrenci, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması ile karne heyecanı yaşadı. 

Vali Yardımcımız Abdullah ASLANER ve protokol üyeleri de öğrencilere karnelerini dağıtarak, öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oldular. Çankırı Yunus Emre Ortaokulu’ nda karne dağıtan Vali Yardımcımız ASLANER’ e, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, ilgili daire amirleri, STK temsilcileri ve eğitimciler de eşlik etti. Vali Yardımcımız Abdullah ASLANER, öğrencilere karnelerini vererek, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Hepinize ailenizle birlikte iyi tatiller diliyorum.” Dedi. 
Karne dağıtım töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Çankırı - 20:20 A A
BENZER HABERLER