Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ’DA YENİ SPOR TESİSLERİ İÇİN START VERİLDİ

Ilgaz’da Gençlik Merkezi, Modern Spor Stadı ve Kapalı Halı Saha projeleri için Başkan Öztürk startı verdi. Ilgaz Fatih Mahallesinde bulunan İlçe stadının mevcut binası, Gençlik ve Spor Bakanlığıyla koordineli şekilde yıkılarak yerine Modern bir gençlik Merkezi, Spor Stadı ve Kapalı Halı Saha yapım çalışmaları başladı. Konuyla ilgili Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: “Geleceğe emin adımlarla […]
Genel - 26 Haziran 2021 21:52 A A

Ilgaz’da Gençlik Merkezi, Modern Spor Stadı ve Kapalı Halı Saha projeleri için Başkan Öztürk startı verdi. Ilgaz Fatih Mahallesinde bulunan İlçe stadının mevcut binası, Gençlik ve Spor Bakanlığıyla koordineli şekilde yıkılarak yerine Modern bir gençlik Merkezi, Spor Stadı ve Kapalı Halı Saha yapım çalışmaları başladı.

Konuyla ilgili Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: “Geleceğe emin adımlarla yaklaşan, her platformada Ilgaz’ımızın ve Ilgaz’lıların yüz akı gençlerimiz için vaat ettiğimiz Modern Gençlik Merkezi’mizi yapıyoruz. İlçemizde eski spor stadını yıkıyor ve projemizin startını veriyoruz. Spor stadımız bundan sonra, Modern Gençlik Merkezi ve Kapalı Halı Saha olarak modern bir şekilde son teknoloji ve imkanlarla gençlerimize hizmet edecek.” İfadelerine yer verdi.

Genel - 21:52 A A
BENZER HABERLER