29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ’DA ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETİLECEK

Ilgaz Belediyesi, yıllardır büyük bir sorun olan ilçe çöplüğünde düzenlemeye gitti. Bu kapsamda çöplük alanı vahşi depolamadan kurtarıldı. Ayrıca belediye yetkililerinden alınan bilgiye göre çöpleri toplamak için bir ÇÖP TOPLAMA RAMPASI yapıldığı ve bundan sonraki süreçte çöplerden elektrik enerjisi üretileceği kaydedildi. Konuyla ilgili olarak Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed ÖZTÜRK kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı […]
Çankırı - 7 Mayıs 2021 23:41 A A

Ilgaz Belediyesi, yıllardır büyük bir sorun olan ilçe çöplüğünde düzenlemeye gitti. Bu kapsamda çöplük alanı vahşi depolamadan kurtarıldı. Ayrıca belediye yetkililerinden alınan bilgiye göre çöpleri toplamak için bir ÇÖP TOPLAMA RAMPASI yapıldığı ve bundan sonraki süreçte çöplerden elektrik enerjisi üretileceği kaydedildi.

Konuyla ilgili olarak Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed ÖZTÜRK kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“ILGAZ’DA VAHŞİ DEPOLAMAYA SON
Ilgaz Çöplük Alanını Vahşi Depolamadan Kurtarıyoruz. Artık çöplerimizden enerji üreteceğiz. Yeni çöp toplama rampamız ilçemize hayırlı olsun.”

Çankırı - 23:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.