16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ’DA ALTYAPI VE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Planlama ve koordinasyon ile düzenli ve sistemli şekilde devam eden çalışmalar, Ilgaz Belediyesince titizlikle sürdürülüyor. Bu anlayışa göre planlama önce temelden başlıyor. Belediye ekiplerince ilk önce yer altındaki su hatları kontrol ediliyor. Eskimiş hatlar yenileniyor ve ana şu şebeke hatları sıfırdan döşeniyor. Akabinde doğalgaz dağıtım şirketiyle koordineli şekilde Doğalgaz Hattı ve yağmur suyu hatları da […]
Çankırı - 12 Temmuz 2021 21:51 A A

Planlama ve koordinasyon ile düzenli ve sistemli şekilde devam eden çalışmalar, Ilgaz Belediyesince titizlikle sürdürülüyor. Bu anlayışa göre planlama önce temelden başlıyor. Belediye ekiplerince ilk önce yer altındaki su hatları kontrol ediliyor. Eskimiş hatlar yenileniyor ve ana şu şebeke hatları sıfırdan döşeniyor. Akabinde doğalgaz dağıtım şirketiyle koordineli şekilde Doğalgaz Hattı ve yağmur suyu hatları da ekleniyor.

Altyapısı tamamlanan alanlara temelli sıcak asfalt yapılarak hem kaynaklar düzenli kullanılıyor hem de planlı şekilde çalışmalar sürdürülüyor. Ilgaz Belediyesi bu kapsamda çalışmalarına tam gaz devam ediyor. İlçede 2019 yılında Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde başlatılan ve aynı yıl tamamlanan temelli sıcak asfalt çalışmalarının devamı niteliğinde asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor.

2021 yılında Ilgaz’ın Fatih Mahallesi girişinden başlayan asfaltlama çalışmaları Naili Baba Caddesi boyunca Yukarı Mahalle ve akabinde Şentepe Mahallesinde devam etti. Asfaltlamanın 4. Etabında ise Ilgaz İstanbul yolu Küçük Sanayi Sitesi karşısından başlayan asfaltlama çalışması yine İstanbul yolu boyunca devam ediyor. Son etapta ise elektrik idaresinin çarşı içindeki elektrik hatlarını yerin altına almasıyla Ilgaz Çarşı Merkezi de asfaltlanacak.

Çankırı - 21:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.