reklam
reklam
DOLAR31,2279% 0.07
EURO33,9151% 0.08
STERLIN39,6072% 0.13
FRANG35,4782% -0.12
ALTIN2.037,53% -0,15
BITCOIN1.968.8307.357
reklam

ILGAZ MEZARLIKLARINDA BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ILGAZ MEZARLIKLARINDA BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI
reklam

Mübarek Ramazan-ı Şerifi ilkbaharla birlikte karşılayan Ilgaz’da mezarlıklar için temizlik çalışmalarına başlandı. Bu kapsamda yapılan çalışmalara değinen Belediye Başkanı Mehmed Öztürk açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “Bu yıl ramazan-ı şerif ayına ilkbahar mevsiminde merhaba dedik. Bu mübarek ayda vatandaşlarımızın yapacakları kabir ziyaretlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarımıza başladık. Yola sarkan ağaçlar başta olmak üzere tüm ağaçları buduyoruz. Ayrıca mevsime bağlı olarak ortaya çıkan yabani otları temizliyor; gerekli bakım, onarım ve düzenlemeleri yapıyoruz. 

Yaz ayları için de planlamamızı yaptık. Gerekli olan tüm aksiyonları alarak mezarlıklarda meydana gelen yabani otları aynı titizlikle temizlemeye devam edeceğiz. Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet binamızı da çevre düzenlemesiyle beraber bitirdik. Yakın zamanda bu binamızı da hizmete açacağız. Binamız tam anlamıyla hizmetlerine başladığında ilgili hizmetleri daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunacak, herhangi bir vatandaşımız bir yakınını kaybettiğinde tüm imkanlarımızla yanında olacağız. Şimdiden Ilgaz’ımıza hayırlı olsun.”

reklam

YORUM YAP