13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ KONFERANS SALONU ADIM ADIM TAMAMLANIYOR

Ilgaz Belediyesi tarafından projesinin tamamlanmasıyla yapımına başlanan Çok Amaçlı Gösteri ve Konferans salonunda çalışmalar adım adım devam ediyor. Salonda muhteşem bir konseptte modern bir gösteri sahnesi ve ses akustiğine kadar tüm ayrıntılar özenle planlanıyor. Ilgaz’da Ziraat Mah. Osmanlı Caddesinde bulunan Belediyeye ait Kültür Merkezimizin yerleşkesi içine inşa edilen Çok Amaçlı Gösteri ve konferans salonunu en […]
Çankırı - 21 Mayıs 2021 22:22 A A

Ilgaz Belediyesi tarafından projesinin tamamlanmasıyla yapımına başlanan Çok Amaçlı Gösteri ve Konferans salonunda çalışmalar adım adım devam ediyor. Salonda muhteşem bir konseptte modern bir gösteri sahnesi ve ses akustiğine kadar tüm ayrıntılar özenle planlanıyor.

Ilgaz’da Ziraat Mah. Osmanlı Caddesinde bulunan Belediyeye ait Kültür Merkezimizin yerleşkesi içine inşa edilen Çok Amaçlı Gösteri ve konferans salonunu en kısa sürede tamamlamayı hedefleyen Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk:

“Yapım çalışmalarına başladığımız Çok Amaçlı Gösteri ve Konferans Salonumuzu inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. İlçemizde çocuklarımız önemli günlerde gösteri ve programlar hazırladıklarında yer sorunu yaşamayacaklar. İlçemize gelen bilimsel ve teknik konularda uzman kişiler konferans, bildiri ve sempozyumlarını rahatça sunabilecekler. İlçemiz için önemli bir adım atmanın verdiği mutlulukla bu değerli eseri Ilgaz’ımıza kazandırabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her şey Ilgaz’ımız için.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 22:22 A A
BENZER HABERLER