15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ İTFAİYESİ’NDEN YANGIN TATBİKATI

Yangın anında olay yerine hızlı intikal ve yangının söndürülmesi ile tahliye işlemlerinin hızlı ve etkili bir şekilde yapılmasını amaç edinen Ilgaz İtfaiye Amirliği ekipleri bugün Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevi’nde yangın tatbikatı gerçekleştirdi. Tatbikat, senaryo gereği oluşturulan yangın ile kurtarma ve söndürme üzerine odaklandı. İtfaiye amiri Gazi Güler, Huzurevi personeline yangın tüpünün kullanımıyla ilgili bilgiler […]
Çankırı - 27 Ağustos 2021 22:49 A A

Yangın anında olay yerine hızlı intikal ve yangının söndürülmesi ile tahliye işlemlerinin hızlı ve etkili bir şekilde yapılmasını amaç edinen Ilgaz İtfaiye Amirliği ekipleri bugün Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevi’nde yangın tatbikatı gerçekleştirdi.

Tatbikat, senaryo gereği oluşturulan yangın ile kurtarma ve söndürme üzerine odaklandı. İtfaiye amiri Gazi Güler, Huzurevi personeline yangın tüpünün kullanımıyla ilgili bilgiler de aktardı. Senaryo gereği Huzurevi’nin yangın ihbar düğmesine basılmasıyla başlayan yangında, mahsur kalan vatandaşların kurtarılması ve yangına ilk müdahale ile söndürme çalışması denenerek uygulandı ve tatbikat sonlandırıldı.

Çankırı - 22:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.