reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.959.125-0.178
reklam

ILGAZ DAĞI ORTAK VİZYON PROJESİ ODAK GRUP TOPLANTISI YAPILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam
      2020 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı kapsamında uygulama süreci devam eden ve Çankırı Valiliği, Kastamonu Valiliği ve Ilgaz Kaymakamlığı’nın ortağı olduğu “Ilgaz Dağı Ortak Vizyon” Projesi’nin faaliyetleri arasında yer alan Odak Grup Toplantısı Yurduntepe Kayak Merkezi’nde yapıldı.
Toplantıya Vali Abdullah Ayaz, Kastamonu Valisi Avni Çakır, Vali Yardımcımız Abdullah Aslaner, Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç,  Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı, Kastamonu İl Kültür ve Turizm Müdürü Ziver Kaplan, Çankırı Karatekin Üniversitesi Ilgaz Turizm Ve Otelcilik Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Mikail Kara, Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kutay Oktay, Ilgaz Dağı Milli Parklar Müdürü İrem Sağlam Fide, TURSAB İl Temsilcisi Gökşen Gedik ve ilgili paydaşlar katıldı.
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (KUZKA) ‘’2020 yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı’’ kapsamında Kastamonu Valiliği’nin proje sahibi, Valiliğimiz ve Ilgaz Kaymakamlığının proje ortağı olduğu ‘’Ilgaz Dağı Ortak Vizyon Projesi’’ ile ilgili gerekli çalışma ve incelemeler proje yetkilileri tarafından tamamlandı. Ilgaz Dağının yılın tüm aylarında farklı turizm türlerine ev sahipliği yapması ve bu kapsamda dağ yönetim modeline geçilmesini öneren Ilgaz Dağı Ortak Vizyon Belgesi, yapılan toplantıda katılımcıların görüşlerine sunuldu.
Toplantı diğer konuların görüşülmesinden sonra sona erdi.
reklam

YORUM YAP