Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ D-100 KARAYOLUNDA BİR ARAÇTA 17 KİLO 140 GRAM UYUŞTURUCU ELEGEÇİRİLDİ

Çankırı Polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Son zamanlardaki başarılı operasyonları ile göz dolduran polis ekiplerimizin dikkati sayesinde, bu hafta yapılan son operasyonda 17 kilo 140 gram eroin maddesi ele geçirildi. Eroin, D 100 karayolunda özel bir araçta yapılan aramada 2 kişinin bellerine sarılı vaziyette ele geçirildi. Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü’nün konu hakkında yaptığı basın açıklaması […]
Çankırı - 15 Ocak 2022 17:20 A A

Çankırı Polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Son zamanlardaki başarılı operasyonları ile göz dolduran polis ekiplerimizin dikkati sayesinde, bu hafta yapılan son operasyonda 17 kilo 140 gram eroin maddesi ele geçirildi. Eroin, D 100 karayolunda özel bir araçta yapılan aramada 2 kişinin bellerine sarılı vaziyette ele geçirildi.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü’nün konu hakkında yaptığı basın açıklaması şu şekilde:

“Doğu illerinden Batı illerine uyuşturucu sevk eden ve ilimiz güzergahını kullanan şahısların yakalanmasına yönelik NSM-KOM Şube Müdürlüklerimiz ve Ilgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin katılımıyla 10.01.2022 günü Ilgaz Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli yapılan operasyon neticesinde D-100 Karayolu üzerinde durdurulan araç içerisinde bulunan (4) şahıstan (2)’sinin beline sarılı vaziyette 17 KİLO 140 GRAM EROİN maddesi ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınan şüpheli şahıslar “TCK-188” suçundan (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) 11.01.2022 günü sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Çankırı ilimizin huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini 112 Acil Çağrı Merkezi hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar, başarılarımızın ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.