-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ BELEDİYE BAŞKANI MEHMED ÖZTÜRK’ÜN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

“Paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz biliriz ki, bayramlar kucaklaştıkça, kaynaştıkça bayram olur. Bayramlar sevinçlerimizi, mutluluklarımızı paylaştıkça bayram olur. Bu bayramda da; sevdiklerimize kavuşacak, onlarla kucaklaşacak; sevgimizi, ekmeğimizi ve soframızı paylaşacağız. Bugüne kadar her konuda gösterdiğimiz gibi, birlik ve beraberlik örneği göstererek; gerçek ihtiyaç sahiplerine elimizi uzatıp […]
Çankırı - 8 Temmuz 2022 10:33 A A

“Paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Biz biliriz ki, bayramlar kucaklaştıkça, kaynaştıkça bayram olur. Bayramlar sevinçlerimizi, mutluluklarımızı paylaştıkça bayram olur. Bu bayramda da; sevdiklerimize kavuşacak, onlarla kucaklaşacak; sevgimizi, ekmeğimizi ve soframızı paylaşacağız.

Bugüne kadar her konuda gösterdiğimiz gibi, birlik ve beraberlik örneği göstererek; gerçek ihtiyaç sahiplerine elimizi uzatıp bu mübarek günün ruhuna uygun davranacağız. Ilgaz Belediyesi olarak bizler, her zaman olduğu gibi bu bayramda da sizler için görevimizin başında çalışıyor olacağız.

Bayramın; kavuşma, paylaşma ve dayanışmamıza vesile olacağı nice güzellikleri beraberinde getirmesi dileğiyle mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram diliyorum.”

Çankırı - 10:33 A A
BENZER HABERLER