Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ILGAZ BELEDİYE BAŞKANI MEHMED ÖZTÜRK’ÜN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Değerli hemşerilerimizle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek günde dinimizin tavsiye ettiği gibi herkesin birbiriyle kucaklaşmasını, dargınlık ve küskünlüklerin kenarda kaldığı bir bayram görmeyi temenni ediyorum. İslam aleminde yardım, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye çıktığı bayram günlerinin neşe dolu geçmesini diliyorum. Kurban kesecek vatandaşlarımızın dini görevlerini yerine rahatça getirmeleri için önlemlerimizi […]
Çankırı - 27 Haziran 2023 13:32 A A

Değerli hemşerilerimizle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek günde dinimizin tavsiye ettiği gibi herkesin birbiriyle kucaklaşmasını, dargınlık ve küskünlüklerin kenarda kaldığı bir bayram görmeyi temenni ediyorum. İslam aleminde yardım, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye çıktığı bayram günlerinin neşe dolu geçmesini diliyorum.

Kurban kesecek vatandaşlarımızın dini görevlerini yerine rahatça getirmeleri için önlemlerimizi aldık. Veteriner ve zabıta personellerimiz başta olmak üzere Ilgaz Belediyesi olarak hizmetinizdeyiz. Bu vesileyle Ilgazlı, Çankırılı ve tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

Çankırı - 13:32 A A
BENZER HABERLER