14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ DÜZGÜN YENİDEN AÇILAN HAYVAN PAZARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, bir süre ülkemizde görülen şap hastalığı nedeniyle kapalı olan ilimiz merkez hayvan pazarında incelemelerde bulunarak, üreticilerimizi ziyaret etti. Hüseyin Düzgün ziyaretlerinde, yetiştiricilerimizin  hayvan sevkleri konusunda Bakanlıkca belirlenen kurallara uymaları gerektiğini söyledi ve yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yoğunlaşan hayvan hareketleri ve bu hareketlere bağlı olarak yaşanabilecek olumsuzluklara […]
Çankırı - 9 Mayıs 2023 21:00 A A

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, bir süre ülkemizde görülen şap hastalığı nedeniyle kapalı olan ilimiz merkez hayvan pazarında incelemelerde bulunarak, üreticilerimizi ziyaret etti.

Hüseyin Düzgün ziyaretlerinde, yetiştiricilerimizin  hayvan sevkleri konusunda Bakanlıkca belirlenen kurallara uymaları gerektiğini söyledi ve yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yoğunlaşan hayvan hareketleri ve bu hareketlere bağlı olarak yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarılarda bulundu.  Düzgün, tüm yetiştiricilerimizin her daim yanında olduklarını belirterek, bereketli ve kazançlı bir üretim sezonu dileklerini iletti.

Çankırı - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.