14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YÖNETİM VE PERSONEL BAYRAMLAŞTI

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde Ramazan Bayramı dönüşü bayramlaşma töreni düzenlendi. İl Müdürlüğü yemekhane salonunda yapılan törene İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, İl Müdür Yardımcısı Nuri Ustaoğlu, Şube Müdürleri ve personel katıldı. Törende bir konuşma yapan İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, “Çiftçimizin üretiminden daha çok kazanması refah içinde yaşaması için tüm teknolojik gelişmeleri onlarla buluşturarak […]
Genel - 25 Nisan 2023 10:51 A A

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde Ramazan Bayramı dönüşü bayramlaşma töreni düzenlendi. İl Müdürlüğü yemekhane salonunda yapılan törene İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, İl Müdür Yardımcısı Nuri Ustaoğlu, Şube Müdürleri ve personel katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, “Çiftçimizin üretiminden daha çok kazanması refah içinde yaşaması için tüm teknolojik gelişmeleri onlarla buluşturarak birim alandan ve birim hayvandan daha fazla verim almak için başta eğitim olmak üzere bakanlığımızın destekleriyle birlikte daima çiftçimizin yanında olmaya gayret edeceğiz. Başı Rahmet Ortası Mağfiret ve sonu Cehennemden kurtuluş olan Mübarek Ramazan ayını inancımıza ve kültürümüze uygun yaşayarak Ramazan Bayramı’na ulaştık. Size ve ailenize Allah sağlık mutluluk ve huzur versin. Allah Birliğimizi ve dirliğimizi daim kılsın. Sağlık Mutluluk ve huzur dolu, hastalıklardan ve belalardan uzak daha nice bayramlarda beraber olmak dileğiyle geçmiş Ramazan Bayramınız kutu olsun.” dedi.

Genel - 10:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.