Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ HASAN YILDIZ GÖREVİNDEN ALINDI

Yaklaşık 17 yıldır Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yapan Hasan Yıldız, hakkında açılan bir soruşturma sonucunda görevden alındı. 2003-2006 yılları arasında Çankırı Köy Hizmetleri İl Müdürü olarak görev yapan Yıldız, 2006 yılında İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atanmış, 1 yıllık hukuk mücadelesinin ardından açtığı davaları kazanarak görevine geri dönmüştü. Hakkındaki çeşitli […]
Çankırı - 7 Mayıs 2023 23:12 A A

Yaklaşık 17 yıldır Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yapan Hasan Yıldız, hakkında açılan bir soruşturma sonucunda görevden alındı. 2003-2006 yılları arasında Çankırı Köy Hizmetleri İl Müdürü olarak görev yapan Yıldız, 2006 yılında İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atanmış, 1 yıllık hukuk mücadelesinin ardından açtığı davaları kazanarak görevine geri dönmüştü.

Hakkındaki çeşitli şikayet ve suçlamalar nedeniyle görevden alındığı bildirilen Hasan Yıldız’ın yerine Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Soydaş’ın vekaleten görevlendirildiği bildirildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Hasan Yıldız, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu.

Çankırı - 23:12 A A
BENZER HABERLER